Také v letošním školním roce jsme se zúčastnili okresního kola recitační soutěže. Za naši školu zde soutěžily hned čtyři studentky, Tereza Páníková (SA) a Nella Bardová (PA) za třetí kategorii a Magdalena Bulíčková (TA) a Inéz Hájková (TA) za čtvrtou kategorii. Soutěž proběhla v prostorech Mooving Station. Na začátku jsme se seznámili s porotci a průběhem dne, následně se každá kategorie odebrala do prostoru vyhrazeného pro recitaci.

Tam jsme se s porotci rozcvičili a rozmluvili, pak už se šlo recitovat. V každé kategorii vystoupilo okolo 15 soutěžících a všem se to moc povedlo. Poté následovala pauza, ve které se porotci z každé kategorie poradili, a nakonec už proběhlo samotné vyhlášení. Nikdo z nás bohužel do krajského kola nepostoupil, ale i tak jsme si to všechny moc užily.
Mgr. Ivana Hájková





