Rok s rokem se sešel a jsou tu opět oblastní kola piškvorek. Účastníme se obou kategorií - SŠ i ZŠ. Dne 3. 11. 2025 se dva pětičlenné týmy z naší školy zúčastnily turnaje Pišqworky na Mikulášském gymnáziu v Plzni. Soutěž byla opravdu dobrou příležitostí, jak rozvíjet logické myšlení, týmovou spolupráci a strategické uvažování.

Ovládat nové strategie, analyzovat možné tahy soupeřů, přemýšlet pár tahů dopředu a využívat mnoha dalších dovedností nesmělo nikomu na tomto turnaji chybět.

V napínavé atmosféře, kde každý tah mohl rozhodnout, se jeden z našich týmů probojoval až do finále, kde bohužel těsně prohrál. I tak se však umístil na krásném 2. místě. Tým ve složení Anežka Petrmichlová, Barbora Tesařová, Tomáš Sika, Adéla Votrubová a Anna Rohanová postupuje do krajského kola.

V pátek 14. 11. 2025 se dva tříčlenné týmy zúčastnily piškvorkového turnaje v kategorii ZŠ. I tým ve složení Adam Hora, Rudolf Stehlík a Michal Karas předvedl skvělý výkon a také postupuje do krajského kola.

Držte palce!

Anežka Petrmichlová (SXB) a Ing. Simona Martínková