14.jpg

V měsíci červnu se s námi můžete zúčastnit následujících akcí...

1. 6. - celý den - Exkurze ČNB, Praha - seminář FG KAA+KAB - Mgr. Nováková, Mgr. Benešová

1. 6. - celý den - Exkurze Praha - SXA - Mgr. Majerová, Mgr. Babčaníková

2. 6. - celý den - Cambridge Exam FCE - Speaking, SVK Plzeň (British Council Praha) - 3. B (A1) + semináře AJ (24 žáků) - PhDr. Tolletová

4. 6. - od 13.00 h - Vyřazení absolventů - 4. ročníky, oktávy

4.-8. 6. - týden - Sportovní kurz, Nová Pec, (Lipno) - 3. ročníky, septimy - Mgr. Jaromír Páník

5. 6. - celý den - Beroun a okolí - KIB - Mgr. Korčáková, Mgr. Kloudová

6.-7. 6. - celé dny - Finanční svoboda, uč. P10 - vybraní žáci TA + sem. FG (KAA + KAB) - Mgr. Nováková, Mgr. Benešová

7. 6. - celý den - Koněprusy - 1. A - Mgr. Drahokoupilová, Mgr. Kloudová

7. 6. - celý den - Celostátní finále soutěže JDI, Praha - výběr žáků - Mgr. Hrušková, Sofia Iliadis

9. 6. - celý den - Cambridge Exam FCE - Written exam, SVK Plzeň (British Council Praha) - 3. B (A1) + semináře Aj (24 žáků) - PhDr. Tolletová

12. 6. - celý den - Exkurze, Horšovský Týn - SPB - Mgr. Brichtová, Mgr. Holubová

12. 6. - 1.-4. h - CCP Fontána, Plzeň - SPsych (část 2. B a část SXB) - Mgr. Hájková

12. 6. - 4.-7. h - Techmania, Plzeň - KIB - Mgr. Nováková, Mgr. Machová

12. 6. - celý den - Exkurze, Čapkova Strž u Dobříše - 2. B, 3. B - Mgr. Tesař, Mgr. Řeháčková

14. 6. - celý den - Exkurze ND + Muzeum komunismu, Praha - SPB - Mgr. Hájková, Mgr. Machová

14. 6. - celý den - Exkurze NT muzeum, Plasy - 2.A - Mgr. Nováková, Mgr. Benešová

14. 6. - celý den - Zoo a BZ Plzeň - PB - Mgr. Korčáková, Mgr. Pavlíček

18.-19. 6. - 2 dny - Hvězdárna Rokycany - KAB - Mgr. Šedivá, Mgr. Pavlíček

18.-20. 6. - 3 dny - MČR škol v šachu, Zlín - 5 žáků z nižšího gymnázia - Mgr. Eretová

18.-22. 6. - 5 dní - Výměnný pobyt s Regensburgem, Regensburg - výběr žáků 2. ročníků a sext - Mgr. Hrušková, Mgr. Walterová

19  20. 6. - 2 dny - Hvězdárna Rokycany - KAA - Mgr. Benešová, Mgr. Nováková

19.-22. 6. - celý den - Výměnný pobyt se Straubingem - 2. část Straubing - SA + SB - Mgr. Puda, Mgr. Majerová

20. 6. - 7.-8. h - Exkurze: Plzeňské synagogy - 1. A - Mgr. Boříková

21. 6. - celý den - Exkurze - německá ambasáda, Pražské Benátky a Muzeum Karlova mostu, Praha - 2. A - Mgr. Mervartová, Mgr. Wagnerová

21. 6. - 1.-3. h - Depo 2015: výstava 100 let republiky, Plzeň - 1. A - Mgr: Boříková, Mgr. Tesař

22. 6. - celý den - Karlovy Vary - sem. Ch 3. ročníky + 3. A - Mgr. Drahokoupilová, Mgr. Kloudová, Mgr. Machová

22. 6. - 1.-6. h - Historicko-společenskovědní exkurze: Národopisné muzeum Plzeňska a Depo 2015: výstava 100 let republiky, Plzeň - TA - Mgr. Boříková

22. 6. - 2 dny - Výlet + exkurze, Konstantinovy Lázně - TB - Mgr. Komprdová, Mgr. Stoček

25. 6. - celý den - Exkurze, Horšovský Týn - KIA - Mgr. Brichtová, Mgr. Holubová

26. 6. - 1  4. h - Den chemie, uč. 125 - výběr žáků - všichni chemici

26. 6. - 8.30-11.30 hodin - Sportovní turnaj, Slavia VŠ - kvinty-septimy, 1.-3. ročníky - Mgr.Pavlíček, Mgr. Provodová, Mgr. Páník, Mgr. Šturmová, Mgr. Myslíková

26. 6. - 11.00-13.00 h - Sportovní turnaj, Slavia VŠ - primy-kvarty

26. 6. - celý den - Báječný den s chemií, Techmánie Plzeň - PA, SA, TA, KAA, (KIA) - vyučijící chemie

26.-27. 6. - 2 dny - Třídní výlet a exkurze, Plzeň ZOO, Westpark - SB - Mgr. Benešová, Mgr. Kloudová

27. 6. - celý den - Exkurze: Pražský hrad (Výstava 1918 - 2018), Praha - TA - Mgr. Boříková

27. 6. - 1.-2. h - Burza učebnic - dle rozpisu

28. 6. - 1.-2. h - Úklid učeben - všichni

28. 6. - 10.00-11.30 h. - Film „Planeta Česko“, Cinema City, Plaza - primy-tercie - Mgr. Tesař

28. 6. - 10.00-11.30 h. - Film „S láskou Vincent“, Cinema City, Plaza - kvarty-septimy, 1.-3. ročníky - Mgr. Tesař

29. 6. - 1. vyučovací hodina - Předávaní vysvědčení a hodnocení školního roku

Výlety

22. 6. - Třídní výlet - Plzeň - PA - Mgr. Egrmajerová

22. 6. - Třídní výlet - Plzeň - PB - Mgr. Pavlíček

22. 6. - Třídní výlet - Plzeň - SA - Mgr. Davídková, Mgr. Kutná

22. 6. - Třídní výlet - Plzeň - SXA - Mgr. Babčaníková

22. 6. - Třídní výlet - Plzeň - SXB - Mgr. Štejrová

22. 6. - Třídní výlet - Plzeň - 1. B - Mgr. Brichtová, RNDr. Grohmannová

22. 6. - Třídní výlet - Plzeň - 2. B - Mgr. Tesař, Mgr. Řeháčková

22. 6. - Třídní výlet - Plzeň a okolí - KIB - Mgr. Korčáková

25. 6. - Třídní výlet - Plzeň (Radyně) - TA - Mgr: Boříková

25. 6. - Třídní výlet - Plzeň - 2. A - Horská

26. 6. - Třídní výlet - Plzeň - 1. A - Mgr. Hrušková, Mgr. Drahokoupilová

27. 6. - Třídní výlet - Borský park - KIA - Mgr. Čermáková, Mgr. Páník